درباره تیم ما

معرفی کوتاه شرکت و تیم ما

تیم نگارستان وب 2 سال پیش تحت نظر شرکت چاپ و تبلیغات نگارستان تاسیس شد.شرکت نگارستان با بیش از 40 سال سابقه در زمینه چاپ و دارای چاپخانه مجهز تصمیم بر تاسیس تیم وب گرفت و در این راه نیز با تشکیل تیمی مجرب از متخصصان این رشته پای در این عرصه نهاد.نگارستان وب در زمینه های طراحی سایت،سئو،دیجیتال مارکتینگ و ... تخصص دارد و پروژه های انجام شده ای نیز در این زمینه داراست

طراحی سایت

در زمینه طراحی سایت با نمونه کار های حرفه ای و رضایت صد در صدی مشتریانمان روبه رو هستید و می توانید با اطمینان کامل پروژه طراحی سایت خود را به ما بسپارید.
profit - درباره تیم ما

بهینه سازی سایت(سئو)

تیم ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت تجربیات زیادی کسب کرده است و مطالعات زیادی در این زمینه داشته است.با اینکه الگوریتم های گوگل بعضی مواقع مانع کندی کار می شود ولی اگر از راه درست بروید هیچ موقع دچار مشکل نمی شوید.
profit - درباره تیم ما

شبکه های اجتماعی

امروزه دیده شدن در شبکه های اجتماعی مزیت فوق العاده ای نسبت به دیگر هم صنفان خودتان است.تجربه در این امر نقش بسزایی دارد که تمی ما این تجربه را داراست.
profit - درباره تیم ما

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ نیز که در حال حاضر چندان مورد استقبال نیست ولی هیچگاه نمی توان از نقش بسیار پررنگ آن در جلب مشتری چشم پوشید.
profit - درباره تیم ما
1456940902 message 02 - درباره تیم ما
پشتیبانی عالی
پشتیبانی تمام وقت تیم ما در تمامی شبانه روز و جوابگویی به موقع
1456953255 Person user profile man avatar login - درباره تیم ما
کادری مجرب
تجربه بالا و نمونه کار های قوی ما نشان دهنده قدرت کادر ماست.
1456953423 service 05 - درباره تیم ما
زمان بندی
زمان بندی و جلوگیری از اتلاف وقت یکی دیگر از مزیت های کادر ماست.